Małe psy cieszą swoich właścicieli ogromną witalnością i niespożytymi pokładami energii. Taka jest ich psia natura. Co zrobić, by zachowały te wspaniałe cechy przez długi czas? Jak zadbać o małego psa i sprawić, że przez długi czas będzie pełen sił, radości i wigoru?


Zdrowy pies to szczęśliwy pies

Małe psy w zależności od rasy różnią się kształtem, rodzajem i długością sierści, a także nieraz usposobieniem. Jednak łączy je jedno – duża witalność oraz ogromne ilości energii drzemiące w tak niewielkim zwierzaku. Chociaż temperament może być cechą charakteru, to w dużej mierze jest przede wszystkim oznaką tego, że nasz ulubieniec jest zdrowy – najczęściej dzięki odpowiedniej diecie. Bo przecież właściwie dobrane żywienie nie tylko wpływa na prawidłową pracę układu pokarmowego zwierzęcia, lecz także na jego siłę, energię oraz ogólny wygląd.

Zdrowie zaczyna się od wewnątrz

Troszczysz się o zdrowie swojego małego psiaka? Chcesz, aby był pełen energii i witalności? Wystarczą zaledwie trzy tygodnie, aby twój ulubieniec znów był pełen wigoru, radości i z zapałem przystępował do wspólnych zabaw czy długich spacerów. Podając mu karmy z serii Purina ONE® Mini, w niespełna miesiąc będzie można zaobserwować zmiany nie tylko w zachowaniu psa, lecz także w wyglądzie jego sierści, skóry i oczu. Karmy te są zbilansowane w porcji i dostarczają wiele cennych i niezbędnych składników odżywczych dla zwierzaków takich jak: mikroelementy (nazywane w karmie popiołem), witaminy czy białko oraz składniki wspierające odpowiednie trawienie w małych brzuszkach (nazywane w karmie włóknem). Ponadto są pozbawione dodatku zbędnych składników – sztucznych konserwantów, barwników oraz aromatów. Twój pies będzie prawdopodobnie chętnie jadł karmy Purina ONE® Mini kierowane do ulubieńców ważących nie więcej niż 10 kg. Poznawanie nowych smaków i rodzajów pokarmu ukrytego w wygodnych saszetkach sprawi mu ogromną frajdę, a Tobie poczucie, że dbasz o swego psa możliwie jak najlepiej. Zarówno sucha, jak i mokra karma zawierają bowiem dodatkowe ważne składniki m.in. wspierające układ odpornościowy, wspomagające metabolizm, dbające o higienę zębów i dziąseł, a także odpowiedni wygląd skóry oraz delikatnej sierści. Ponadto karmy zawierają białko z wysokiej jakości składników, tak bardzo potrzebne, kiedy zwierzak prowadzi aktywny styl życia. Dodatkowo karma sucha w formie miękkich kawałków i chrupiących nuggetsów jest, dzięki swojej wielkości, idealnie dopasowana do małego pyszczka i ułatwia spożycie odpowiedniej porcji dziennej zapewniającej wszystkie niezbędne składniki odżywcze.


Widoczne zdrowie i energia w 3 tygodnie!

Czy to możliwe, żeby w trzy tygodnie zadbać o witalność u swojego małego przyjaciela? Jak najbardziej! Podając mu karmę Purina ONE® Mini, nie tylko możesz wpłynąć na poziom energii, lecz także zatroszczysz się o prawidłową pracę układu pokarmowego, zdrowie kości, zębów, skóry i sierści. Już po pierwszym tygodniu karmienia powinieneś zauważyć zmianę w zachowaniu małego czworonoga – psiak będzie miał więcej wigoru i zapału do wesołych zabaw. Po następnych siedmiu dniach możesz dostrzec kolejną pozytywną zmianę w postaci regularnej pracy układu trawiennego. Tydzień później, gdy przyjrzysz się sierści zwierzaka, powinieneś zobaczyć, że jest bardziej błyszcząca, a znajdująca się pod nią skóra – gładka. A co na to twój pies? Na pewno posmakuje mu pełnowartościowy i odpowiednio zbilansowany pokarm o różnych smakach i konsystencji. I gdy on będzie się zajadał wybranym rodzajem Purina ONE® Mini, Ty z radością będziesz widzieć, że jest zdrowy i pełen sił witalnych.