Perfekcyjna Pani Domu, gwiazda telewizji TVN, znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Czy sama ma w domu pupila?

Rodzinne szczęście

Małgorzata Rozenek po rozstaniu z mężem, Jackiem Rozenkiem, związała się z byłym piłkarzem i celebrytą, Radosławem Majdanem. Para jest bardzo szczęśliwa i buduje swoją małą rodzinę. Na razie powiększa się ona jedynie o zwierzęta, które zarówno Małgorzata Rozenek, jak i jej narzeczony bardzo kochają.

Gwiazda TVN wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że czworonożni przyjaciele są dla niej bardzo ważni. Sama urodziła się w domu, w którym było dużo psów. Rodzina przygarniała czworonożne znajdy, a w szczytowym okresie potrafiła mieć w domu nawet 11 psów jednocześnie. Dlatego Małgorzata Rozenek sama nie wyobraża sobie sytuacji, w której członkiem jej rodziny nie będzie pies. Zapewniała, że nieposiadanie zwierzaka jest dla niej porównywalne do odmawiania sobie największej przyjemności. Chciała również, aby jej dwaj synowie wychowywali się w domu z psem.

Nawet będąc małą dziewczynką dbała o zwierzęta. Potrafiła pobić się z chłopcem w szkole, który chciał zrobić kundelkowi krzywdę. Będąc w szkole baletowej, Małgorzata Rozenek na ulicy znalazła psiaka, którego wzięła ze sobą do internatu, a następnie pupil trafił do jej rodziców. W domu miała trzy psy – Zygmunta i Edmunda rasy chihuahua oraz jamniczkę Maję.

Kiedy psa kupowała z hodowli, najpierw sprawdzała jej renomę. Chciała wiedzieć, w jakich warunkach przebywają szczeniaki, czy są dobrze traktowane. Zazwyczaj jednak do domu Małgorzaty Rozenek trafiały starsze psy – czworonogi w wieku powyżej 10 lat – znajdy z ulicy. Uważa ona, że należy im się miłość i opieka. W ten sposób znalazła się w jej domu suczka Fifa, czy Mysia, która trafiła do niej z warszawskiej lecznicy. Psa do uśpienia pozostawiła staruszka, ponieważ nie była w stanie się nim dłużej zajmować. Lecznica nie zrobiła tego, a po 4 latach trafił on do Małgorzaty Rozenek i jej rodziny.

Nie tylko psy

W kwietniu 2016 roku Rozenek poinformowała fanów na swoim koncie na Facebooku, że ma nowego pupila w domu. Gwiazda TVN tym razem kupiła swojej rodzinie chomika. Mały ulubieniec otrzymał imię Tomcio, a Małgorzata często publikowała w serwisie społecznościowym jego zdjęcia. Przyznała nawet, że specjalnie dla chomika kupuje gruszki, które zwierzę uwielbia.

Kolejny członek rodziny – buldog Lili

Magazyn Party donosi, że rodzina Małgorzaty Rozenek powiększyła się o kolejnego członka – tym razem nowego psa rasy buldog francuski. Kupiła go razem z partnerem, aby zapewnić towarzystwo swojej dotychczasowej pupilce – buldożce Sisi. Suczka według pary potrzebowała towarzystwa, ponieważ od półtora roku jest sama. W przeciwieństwie do starszej koleżanki, która ma sierść całkiem czarną, Lili posiada jasnobrązowe umaszczenie.

Buldog francuski wyraźnie przypadł do gustu Małgosi Rozenek i Radkowi Majdanowi. W wywiadach udzielanych prasie „Perfekcyjna pani domu” stwierdziła, że to modna i inteligentna rasa. Nie tylko Rozenek ma w domu te psy – podobnie projektant Łukasz Jemioł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here